Hoe gaat dat “bestellen” nu in zijn werk?
Wanneer u ons bestelformulier invult, en aangeeft welk pakket en mogelijke opties u wilt, heeft u een globaal idee van de prijs van de website.
Wanneer dit formulier verstuurd is gaan wij aan de slag met uw website, u hoort steeds welke informatie wij van u nodig hebben, hieronder staat een lijstje zodat u weet wat u kunt verwachten.
- 1. Kies uw product: Website, flyer, banner,visitekaartje,overig
|
- 2. Vul het bestelformulier in.
|
|
|
| Informatie aanleveren: |
| Websites |
Flyers |
- Domeinnaam en webhosting
- Om uw website online te krijgen heb je een domeinnaam en webhosting nodig (vergelijk dit met een hardeschijf en windows verkenner op uw computer.
- Layout informatie
- De te verwachten doelgroep
- Kleuren
- Sfeer
- Achtergrond
- Eventuele links naar vergelijkbare sites. (vermeld dan wel wat u wel / niet goed vindt aan het ontwerp)
- Menu (Pagina’s) aanleveren
- Wanneer de layout af is, welke pagina’s moeten waar komen?
Dus een overzicht met welke menuknoppen u wilt.
- Tekst aanleveren
- U dient zelf de tekst aan te leveren voor op de website omdat u toch het beste weet wat de lezer wil zien..
Bij een CMS systeem kunt u de teksten zelf uploaden en veranderen. (Content Managing System)
- Laatste aanpassingen
- De laatste veranderingen worden nu doorgevoerd.
|
- Formaat
- Layout informatie
- De te verwachten doelgroep
- Kleuren
- Sfeer
- Achtergrond
- Eventuele links naar vergelijkbare flyers. (vermeld dan wel wat u wel / niet goed vindt aan het ontwerp)
- Druk informatie
- Wanneer u de flyers laat drukken door een officiële drukkerij moeten ze vaak aan allerlei voorwaarden voldoen. Deze zijn niet voor elke drukkerij hetzelfde.
- Tekst aanleveren
- U dient zelf de tekst aan te leveren voor op de flyer omdat u toch het beste weet wat de lezer wil zien..
- Afbeeldingen aanleveren
- Indien u afbeeldingen heeft, graag deze meesturen, en liefst zo groot mogelijk. (omdat afbeeldingen kleiner gedrukt worden dan ze weergegeven worden op uw scherm)
- Laatste veranderingen
- De laatste veranderingen worden nu doorgevoerd
|
Nadat wij uw bestelling binnen krijgen zullen wij direct reageren om zo snel mogelijk aan de slag te gaan met uw product. De aanvullende informatie die wij nodig hebben om van uw idee een mooi eindproduct te maken zullen wij u via mail vragen. Hierboven ziet u een aantal veel voorkomende vragen.
Nadat alle informatie binnen is starten we met het ontwerpen. gedurende dit proces houden wij u op de hoogte van de vorderingen en kunt u tussentijds feedback leveren. Wij passen het ontwerp aan op uw eisen.
Wanneer u tevreden bent zullen wij de bestelling verder afhandelen.